شرکت پخش چکمه پلاستیکی مشکی

چکمه پلاستیکی مشکی یکی از وسایل ضروری است که باید در کمد خود داشته باشید زیرا هوا کاملاً غیر قابل پیش بینی است. اجازه ندهید اثرات طبیعت مانع از این شود که به جلسه مهم یا گردش با همراهان بروید. این مدل ها که مد روز نیز خواهند بود به شما کمک کند تا ست لباس زمستانی خود را کامل کنید. جهت تهیه این چکمه ها با شرکت پخش ما تماس بگیرید.

شرکت پخش چکمه پلاستیکی مشکی

قابلیت نفوذ ناپذیری بالای چکمه پلاستیکی

قابلیت نفوذ ناپذیری بالای چکمه پلاستیکی نفوذ ناپذیری بالای چکمه به دلیل ماده اولیه آن است. بیشتر چکمه ها از لاستیک ، وینیل یا هر ماده مصنوعی دیگری ساخته شده اند. در عوض ، مواد دیگری وجود دارد که از فناوری نساجی استفاده می کنند. یکی از آنها فناوری ضدآب است ، درمانی است که به کفش داده می شود تا آن را ضد آب کند ، به طوری که آب را دفع می کند و به داخل کفش وارد نمی شود. Gore-Tex یا GTX غشایی است که از میکرو فیبرها تشکیل شده است و از عبور آب و باد جلوگیری می کند و تعریق را تسهیل می کند. این معمولاً در مناطقی که باران بسیار شدید است یا آب و هوای بسیار شدید از آن استفاده می شود.

پی وی سی با مقاومت در برابر عوامل چرب و مواد شیمیایی مشخص می شوند و آنها را برای صنایع غذایی مناسب می کنند. علاوه بر این ، آنها در برابر عوامل شیمیایی مانند شوینده ها ، هیدروکربن ها یا محصولات ضد عفونی کننده بسیار مقاوم هستند. چاه های پلی اورتان سبک تر و عایق حرارتی هستند ، که به شما کمک می کند تا پا را در هر شرایط سرد و گرم در شرایط مناسب نگه دارید. علاوه بر این ، آنها در برابر مواد شیمیایی ، روغن یا باقی مانده با منشا organic آلی بسیار مقاوم هستند. نوع دیگری از ویژگی هایی که می توانیم در چکمه ها پیدا کنیم کلاهک انگشت پنجه ایمنی برای جلوگیری از خرد شدن انگشتان ، کفی استیل ضد سوراخ و کف پی وی سی نیتریل مقاوم در برابر مواد شیمیایی با چسبندگی عالی بر روی سطوح لغزنده است.

یکی از اولین موادی که این چکمه برای خانمها از آن ساخته شده است پی وی سی است ، این یکی از متداول ترین آنها است که به دلیل قابلیت استفاده در هنگام استفاده از آنها ، این یک وسیله صنعتی است که برای استفاده روزانه شما سازگار شده است. اینها کاملاً لمس می شوند ، علاوه بر این کف آنها ضخیم است و از همان مواد ساخته شده اند تا قسمت پایینی پاهای شما کاملاً خشک باشد. از طرف دیگر ، آنها از مواد مصنوعی ساخته شده اند تا بتوانند طرحی را که می خواهید مانند گل ، جمجمه ، گربه و غیره قرار دهید ، به لطف این در عین محافظت از شما متناسب با سبک شما هستند ، فضیلت اصلی آنها این است که کف های کاملا بسته هستند ، این از ورود ناخواسته آب جلوگیری می کند. ما می دانیم که شما می خواهید یک کالای راحت برای ذخیره در کوله پشتی های خود داشته باشید و فقط در زمان مناسب از آنها استفاده کنید ، برای این چیزی است که مشخص شده است ، آنهایی که با پوشش سیلیکون ساخته شده اند ساده و سبک هستند ، ایده آل هستند تا بتوانید آنها را تا کنید

استعلام قیمت چکمه پلاستیکی مشکی

استعلام قیمت چکمه پلاستیکی مشکی ما یک مجموعه با هدف ها و خدمات مدرن هستیم که تمام توان خود را جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود به کار می گیریم. در همین راستا یک مرکز فروش ایجاد نموده ایم که می توانید جهت استعلام قیمت چکمه پلاستیکی مشکی و یا ثبت سفارش آن از طریق این مرکز با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما