قیمت عمده چکمه پلاستیکی مردانه

چکمه مردانه که امروزه در بازار ها وجود دارد و مورد استفاده قرار می گیرد در انواع مختلف و سایز های مختلف در بازار موجود می باشد .قیمت چکمه مردانه بسته به کیفیت آن متفاوت است . پا یکی از اعضای مهم و حیاتی در بدن است و چنانچه آسیبی به آن وارد شود به مرور زمان ممکن موجب آسیب به ستون فقرات و همچنین کمر درد شود . این چکمه های لاستیکی که به کفش کار معروف هستند و در بیشتر شغل ها اعم از باغبانی ، کشاورزی ، بنایی ، شکار ، کارواش و همچنین در شالیزار ها نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرند . این کفش های کار یا جکمه های لاستیکی در شهر های شمالی که بارندگی زیاد است ، بسیار استفاده می شود و همچنین در معادن و توسط کارگران شهرداری هنگام کار نیز بسیار استفاده می شود .قیمت عمده چکمه پلاستیکی مردانه

چکمه پلاستیکی مردانه مدل ایمنی

چکمه پلاستیکی مردانه مدل ایمنیچکمه پلاستیکی مردانه که توسط اکثر مردان استفاده می شود موجب ایمنی و حفاظت از پاها هنگام کار و راه رفتن می کند . رویه تهیه شده در این کفش ها از جنس پلاستیک فشرده و همچنین پشم شیشه است که مانع ازنفوذ آب و رطوبت به پاها شده و همچنین در مقابل سرما نیز مقاوم هستند و از پنجه و انگشتان پا و همچنین ساق پا نیز محافظت می کنند . از این نمونه کفش ها بیشتر نوع ساق بلند آن استفاده می شود ولی باید حواسمان باشد هنگام خرید اول که از مراکز با اعتماد کفش را تهیه کنیم و بعد حتما سایز پای خود را با جکمه چک کنیم و همچنین دقت کنیم که چکمه پاره نباشد . بعضی از این جکمه ها که کیفیت پایین تری دارند از کفی های خشک ساخته شده اند که ممکن است هنگام راه رفتن موجب اذیت شود پس دقت کنیم که کفی کفش نرم و ملایم باشد و همچنین دارای آج باشد که مانع از لیز خوردن هنگام کار یا راه رفتن شود .

عواملی که در تعیین قیمت چکمه پلاستیکی تأثیرگذارند:

عواملی که در تعیین قیمت چکمه پلاستیکی تأثیرگذارند:قیمت چکمه پلاستیکی بسته به نوع آن متفاوت است . امروز بیشتر از چکمه های با ساق های بلند استفاده می شود زیرا که بیشتر موجب محافظت از پا می شوند . بسته به کیفیت رویه و کفی کفش قیمت آنها متفاوت است ولی معمولا نسبت به کفش های معمولی ارزانتر و مورد خوبی برای کار هستند . این چکمه ها علاوه بر استفاده در ایران به سایر کشور های همسایه از جمله عراق نیز صادر شده است و رضایت بسیاری از کشور ها را جلب کرده است چون این‌ چکمه ها دارای گواهینامه استاندارد و برچسب سیب سلامت هستند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما