قیمت عمده چکمه پلاستیکی کشاورزی

قیمت عمده چکمه پلاستیکی کشاورزی را میتوانید از سایت¬ها و فروشگاه¬های اینترنتی و آنلاین خرید و فروش ما به سهولت و سرعت پیدا کنید.

چکمه پلاستیکی کشاورزی

چکمه ی پلاستیکی کشاورزی

اگر تا به حال در هوای بارانی در خیابانی خاکی قدم زده باشید، یا پس از اب دادن به گلها و گیاهان مشغول به انجام کارهای باغبانی یا کشاورزی خود شده¬اید، حتماً نفوذ آب و گل به کفشتان را تجربه کرده¬اید. یا متوجه سختی بسیار حرکت در این فضا شده¬اید.
تماس مواد آلوده¬ی گلی با پاهایتان میتواند زمینه ساز انتقال بسیاری از بیماری¬های عفونی شود. بنابراین بهتر است از چکمه¬ای استفاده کنید که هم از نفوذ آب و گل به درونش جلوگیری کند و هم جابه¬جایی در همچین محیط¬هایی را آسانی بخشد.
چکمه های پلاستیکی به علت استفاده از نوع خاصی لاستیک قابلیت نفوذناپذیری بسیار بالایی دارند. همچنین مدل باغبانی این چکمه¬ها کفی سخت و پهن دارد که کاملاً حرکت آسان و آمد و شد روی محیط¬های گلی و بارانی را ممکن میسازد.

چکمه پلاستیکی کشاورزی

نحوه ی ساخت چکمه ی پلاستیکی کشاورزی

برای ساخت این نوع چکمه¬ها ابتدا پلاستیک¬های قابل بازیافت جمع شده، باید پاک سازی و قطعه قطعه شوند، که این امر خود به جمع آوری زباله¬¬ها از طبیعت و بازیافت آنها کمک فراوانی میکند.
این مراحل در کارخانه¬ای جدای از کارخانه¬ی تولید چکمه صورت میگیرد. پس از جدا سازی و قطعه شدن پلاستیک¬ها موادی به دست می¬آید که به آن گرانول میگویند. این گرانول¬ها همان پلاستیک¬های ریز شده و آماده برای استفاده¬ی دوباره هستند.
وقتی گرانول¬ها به کارخانه¬ی تولید چکمه میرسند مراحل زیر را طی می-کنند تا به محصول نهایی تبدیل شوند؛

  •  پاک¬سازی و غربال¬گری دوباره گرانول برای از بین بردن آلودگی
  • گرم کردن گرانول¬ها تا به صورت شکل پذیر و مذاب دربیایند.
  • پلاستیک مذاب را در قالب میریزند تا کف و بدنه¬ شکل بگیرند.
  • موادی به پلاستیک کف اضافه میکنند تا سختی آن بالا برود.
  • پلاستیک¬ها پس از سرد شدن از غالب جدا میشوند.
  • حالا پلاستیک¬ها از غالب خارج می¬شوند.
  • بعد آن¬ها را تمیز کرده و ضایعاتشان را از بین میبرند.
  •  سپس کف و بدنه¬ با چسبی بسیار مقاوم چسبانده می¬شوند.
  • درانتها چکمه رنگ شده و در بسته بندی خود قرار می¬گیرند.

حالا چکمه¬ها به بازار عرضه میشوند و آماده¬ی فروش هستند!

چکمه پلاستیکی کشاورزی

خرید و فروش عمده چکمه پلاستیکی کشاورزی

چکمه¬های کشاورزی به علت کاربرد فراوان و قیمت بسیار مطلوبی که دارند، محبوبیت زیادی بین کشاورزان و باغدارن کسب کرده¬اند. خرید و فروش عمده¬ی چکمه¬ی پلاستیکی کشاورزی چون دست واسطه را از میان برمیدارد، میتواند به تجارتی پر سود تبدیل شود.
برای این کار میتوانید به مراکز پخش عمده¬ی این محصول مراجعه کنید و کالای مورد نظرتان را با کیفیت برتر به هر تعدادی تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما