قیمت فروش دمپایی ایربولینگ شیک

دمپایی ایربولینگ شیک یک نوع پاپوش است که تمام پا را نمی پوشاند و بسیار با کیفیت و نرم می باشد و پر کاربرد است که بازار پر فروشی دارد و درآمد زایی خوبی را به همراه دارد. قیمت فروش این نوع دمپایی ها به دلیل کیفیت مواد اولیه در ساخت آنها و نوسانات بازار با هم متفاوت است پس بهتر است برای قیمت دقیق این محصول به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و قیمت دقیق محصول خود را جویا شوید.

قیمت فروش دمپایی ایربولینگ شیک

دسته بندی انواع دمپایی ایربولینگ زنانه

دسته بندی انواع دمپایی ایربولینگ زنانه برای اینکه مشتریان بتوانند در هنگام خرید دمپایی ایربولینگ دچار مشکل نشوند و به صورت راحت بتوانند دمپایی مورد نظر خود را پیدا کنند تولید کنندگان این دمپایی ها را بر اساس نوع جنس و نوع کاربرد و نوع مردانه و زنانه تولید و دسته بندی می کنند. دمپایی بچگانه با طرح های و شخصیت های کارتونی مانند باب اسفنجی ،بن تن،السا و آنا و مکوئین و…و مناسب با شرایط پای آنها تولید می شوند و نرم و انعطاف پذیر هستند و کودکان بسیار جذب آن هستنند و پر فروش و درآمد زایی خوبی دارد.

این دمپایی ها در بیمارستان ها هم مورد استفاده هستند و در انواع جلو باز و جلو بسته هم تولید می شوند زیره آنها سر نمی باشد و دارای لغزندگی نمی باشد و برای افراد هیچ گونه خطری ندارد و پا در آن عرق نمی کند، به علت نرم بودن و انعطافی که دارند خسته نمی شود و عرق نمی کند. از ویژگی های آن می توان به سبک بودن و نرم و انعطاف پذیری آن اشاره کرد ، و در انواع سایز بندی و رنگ بندی تولید می شوند و این دمپایی ها را با استفاده از بهترین نوع پلاستیک ها ی مرغوب تولید می کنند و کاملا استاندارد هستند و مشتریان رضایت کامل را از این نوع دمپایی ایربولینگ دارند .

توزیع دمپایی ایربولینگ شیک صادراتی

توزیع دمپایی ایربولینگ شیک صادراتی کارخانه ها بهترین دمپایی مردانه ایربولینگ شیک صادراتی را با کیفیت عالی و نرخ کم و تنوع رنگ بندی و طرح های مختلف تولید می کنند و در بازار ها توسط توزیع کنندگان در بازارها و فروشگاه های سراسر کشور پخش می کنند. این دمپایی ها به دلیل طرح و ظاهر شیک و کیفیت بالا و طول ماندگاری که دارند در مهمانی ها هم مورد کاربرد هستند و استایل فرم افراد را زیبا جلوه می دهند.

خرید و فروش دمپایی های شیک در سطح کشور به صورت حضوری و اینترنتی می باشد که روش اینترنتی ان به صرفه تر و راحت تر می باشد و به صورت مستقیم و با هزینه کمتر از بازار و بدون واسطه دلالان سودجو تحویل مشتری داده می شود‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما