قیمت فروش چکمه پلاستیکی مردانه درجه یک

قیمت چکمه پلاستیکی مردانه درجه یک در مراکز و فروشگاه ها با هم متفاوت می باشد. چکمه های پلاستیکی در اندازه ها و رنگ های متنوعی برای مردان تولید می شوند، مردان کشورمان در بعضی از شغل ها نیازمند استفاده از این چکمه های پلاستیکی می باشند.

قیمت فروش چکمه پلاستیکی مردانه درجه یک

عرضه و ارسال انواع چکمه های پلاستیکی مردانه و زنانه به صورت عمده

عرضه و ارسال انواع چکمه های پلاستیکی مردانه و زنانه به صورت عمده  سایت های زیادی در کشورمان موجود است که، اقدام به عرضه و ارسال انواع چکمه های پلاستیکی می کنند، در این سایت ها انواع چکمه ها برای مردان و زنان به صورت عمده و جزئی به فروش می رسند.

 ویژگی های چکمه های پلاستیکی برای کار و ایمنی

 هنگام تصمیم گیری در مورد نوع کفش و ایمنی کفش مورد نیاز ، داشتن دانش در مورد ساخت کفش ، ویژگی های کفش کار ، رده بندی انواع چکمه ها و استانداردهای محافظت و ایمنی مفید است.  در اینجا اطلاعاتی وجود دارد که امیدواریم مفید واقع شوید.

مواد لازم برای ساخت کفش

 قسمت بیرونی یک چکمه پایه ای است که تمام ویژگی های آن بر روی آن ساخته شده است.  قسمت بیرونی میزان انعطاف پذیری کفش ، دوام ، مقاومت در برابر لغزش ، کشش ، عایق و از همه مهمتر راحتی آن را تعیین می کند. 

 پلاستیک های منعطف و محکم، یک ماده پرکاربرد برای کف چکمه ها است.  لاستیک می تواند در برابر گرما تا 570oF مقاومت کند.  همچنین در انواع مختلفی از وزن ، از جمله متراکم (جامد تر) و سبک وزن به دست می آید.  این نوع کف تنها با مشخصات سایش بالا طراحی شده است تا مقاومت در برابر لغزش را فراهم کند.  معمولاً چکمه های لاستیکی را طوری تولید می کنند  تا در برابر  روغن و مواد شیمیایی مقاوم باشد.

 بعضی از کارخانه ها از مواد پلاستیکی pv  برای تولید چکمه های خود استفاده می کنند، این کفپوش در برابر روغن ها و مواد شیمیایی (به جز قلیایی) مقاومت دارد زیرا از مواد منفجر سلول بسته تشکیل شده است.  این ماده می تواند به گونه ای طراحی شود که دارای خواص سایشی بالایی برای طول عمر چکمه باشد.  این تنها می تواند شرایط گرما را بین 250-300 درجه سانتیگراد تحمل کند و با برخی از خصوصیات مقاوم در برابر لغزش قابل تولید است. 

چکمه های پلاستیکی باکیفیت، علاوه بر اینکه به خوبی پوشیده می شوند، در اثر استفاده ، سایش و مقاومت بسیار خوبی در برابر روغن و مواد شیمیایی ایجاد می کند.  اگرچه این چکمه مقاومت نسبت به لغزش نیز نسبتاً خوبی دارد ، اما نسبت به سایر مواد مقاومت در برابر حرارت کمتری دارد. 

 بعضی از چکمه های پلاستیکی تنها از یک ماده پلاستیکی باز ساخته شده است که بسیار سبک وزن است.  این ماده به دلیل داشتن خاصیت انعطاف پذیری شناخته شده است و معمولاً برای ایجاد یک میانی کف استفاده می شود.  در حالی که این سبک می تواند مقاومت به روغن و مواد شیمیایی را فراهم کند ، اما مقاومت در برابر سایش دارد.  به همین دلیل ماده EVA معمولاً با یک PU یا RBR ترکیب می شود.

خرید انواع چکمه ایمنی پلاستیکی کار

خرید انواع چکمه ایمنی پلاستیکی کاربرای خرید چکمه عایق می توانید به کارخانه های تولید کننده و‌ یا مراکزی که محصولات ایمنی برای کار می فروشند,  مراجعه کرده و چکمه مورد نیار خود را برای کار خود خریداری نمایید.

بهترین چکمه نظامی در کارخانه ها با استفاده از بهترین مواد اولیه درجه یک تولید شده و در سراسر کشور توزیع خواهد شد. برای خرید انواع چکمه ایمنی پلاستیکی برای کار خود، دقت زیادی بکنید زیرا این چکمه ها برای سلامتی شما در حین کار کردن ضروری می باشد.

برندهای مختلف چکمه مقاوم در برابر روغن

برندهای مختلف چکمه مقاوم در برابر روغنقیمت چکمه درجه یک بستگی به کیفیت و‌برند آن دارد، برند های مختلف چکمه در برابر رطوبت ها و روغن ها مقاوم هستند و دچار پوسیدگی نمی شوند.

چکمه هایی که این نماد را دارند ، برای کاهش میزان الکتریسیته ساکن جمع شده ساخته می شوند.  این کار با انتقال بار بدنه به یک سیستم کفپوش مناسب زمینی انجام می شود.  این کفش ها باید از مقاومت پایین تر از مقاومت الکتریکی 1 مگم و حد بالایی 100 مگم برخوردار باشند.  این چکمه های مورد نیاز بخش 5.6 F2413-11 را برآورده می کند.  تمیز کردن و مراقبت از کفش کار ESD.

 چکمه هایی پلاستیکی تولید شده اند که نسبت به سوراخ مقاوم است.  اگر یک کفش مقاوم در برابر سوراخ باشد ، حاوی یک استیل ضد زنگ یا کامپوزیت کامپوزیت است.  این ساختار به منظور کاهش خطرات ناشی از زخم های سوراخ شده ناشی از اشیاء تیز که می توانند در کف تنها ایجاد شوند ، طراحی شده است.  این کفش ها با الزامات F2413-11 بخش 5.6 مطابقت دارد.

 

توزیع چکمه پلاستیکی کار

توزیع چکمه پلاستیکی کار مشخصات چکمه پلاستیکی در سایت های فروش برای مشتریان مشخص شده است، مشتریان با توجه به بودجه خود می توانند به صورت آنلاین چکمه خود را سفارش بدهند. در بعضی از شرکت ها برای ایمنی افراد اقدام به توزیع چکمه پلاستیکی برای کار می کنند.


 بعضی از چکمه ها دارای یک طراحی چوبی است.  این طرح باعث افزایش کشش در فضای بیرون در محیط های مختلف از جمله گل ، برف و چمن می شود. بعضی از چکمه ها دارای یک کلاه مخصوص پنجه پا است که بزرگتر از یک کلاه انگشت پا استاندارد است.  این باعث می شود تا در هنگام راه رفتن و ایستادن ، انگشتان پا خم ، حرکت و خم شوند.

تمام چکمه های پلاستیکی از خطر برق گرفتگی جلوگیری می کنند،  چکمه هایی با این نماد برای محافظت ثانویه در صورت تماس حاد با مدارهای الکتریکی زنده طراحی شده اند.  این کفش ها با الزامات بخش 5.5 F2413-11 مطابقت دارند و برای مقاومت در برابر استفاده از 18،000 ولت در 60 هرتز به مدت 1 دقیقه و بدون جریان جریان بیش از 1 میلی گرم در شرایط خشک آزمایش می شوند.  این کفش ها را نباید در مناطق انفجاری یا خطرناک که در آن کفش های رسانا لازم است پوشید.

مرکز خرید چکمه الیاف مصنوعی درجه یک

مرکز خرید چکمه الیاف مصنوعی درجه یک مراکز خرید چکمه الیاف مصنوعی درجه یک در بسیاری از شهرها موجود می باشد.

همچنین به عنوان PVC مورد توجه قرار گرفته است ، این كلیك از مواد پلاستیکی مبتنی بر وینیل است كه می تواند به تنهایی استفاده شود یا به لاستیک اضافه شود تا مقاومت به سایش بهتری داشته باشد.  مقاومت در برابر سایش و کوسنینگ بسیار خوبی دارد ، اما مستعد ترک هوا در درجه حرارت سرد است و تحمل گرما بسیار بالایی ندارد.  برخی از مقاومت در برابر لغزش ، با این حال ، لاستیک دارای خواص مقاوم در برابر لغزش است.

 تعدادی نماد نماد ایجاد شده است تا از ویژگی های ویژه یک کفش کار یا کفش استفاده کنید.

 این نماد حاکی از بالایی غیر فلزی است.  اگر یک چکمه این نماد را داشته باشد ، به این معنی است که روی قسمت بالایی چکمه که از جنس نایلون یا پلاستیک است ، یا پنهان یا غیر وجود دارد ، خط چشم دارد.  این امر به کاهش احتمال علامت گذاری یا خراشیدن سطوح کار کمک می کند ، و همچنین در کفش های دوستانه امنیتی نیز استفاده می شود.

 این نماد نشانگر این است که کفش یا چکمه از نظر امنیتی سازگار است.  این بدان معنی است که چکمه دارای انگشت کامپوزیت و مژگان کاملی است که 100٪ غیر فلزی است و به طور معمول دستگاه های محافظ امنیتی را فعال نمی کند.

نمادی هم وجود دارد که به معنای عایق بودن چکمه پلاستیکی است.  یک چکمه با این نماد بدان معنی است که دارای روکش عایق مانند Thinsulate است که به منظور گرم نگه داشتن پاهای شما در شرایط سرد ساخته شده است.  هرچه امتیاز گرم برای کفش بالاتر باشد ، پای شما گرمتر خواهد ماند.

نمادی هم به شما می گوید که چکمه کاملاً ضد آب است.  این کار باعث می شود که پای شما در بیشتر شرایط مرطوب به دلیل غشایی مانند Gore-Tex خشک نشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما