قیمت چکمه پلاستیکی مردانه درجه یک

چکمه پلاستیکی مردانه که در انواع و اقسام گوناگون در بازار موجود می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد . کار اصلی این چکمه ها مراقب از پا و پنجه ها و انگشتان پا می باشد . پا یکی از عضو های مهم و حیاتی بدن اشت که باید در مراقبت از آن کوشا باشیم زیرا که هر گونه آسیب به پا موجب آسیب به ستون فقرات و کمر درد می شود و همچنین از کار افتادگی خودمان و آسیب های جبران نا پذیری را به دنبال دارد .این چکمه ها در سایز های مختلف در بازار موجود می باشند و به چند نوع ساق کوتاه و ساق بلند هستند و در مشاغل زیادی اعم از باغبانی ، آبیاری زمین های کشاورزی ، شالیزار ها ، ماهی گیری ، کارواش و بنایی استفادا می شوند و به کفش کار هم معروف هستند .

قیمت چکمه پلاستیکی مردانه درجه یک

انواع چکمه پلاستیکی مردانه

انواع چکمه پلاستیکی مردانهانواع چکمه پلاستیکی که در بازار موجود هست بسته به کیفیت و قیمت آنها متفاوت هستند . رویه مقاوم این چکمه ها موجب محافظت از پا و امنیت هنگام کار کردن می شود چرا گه از نفوذ آب و رطوبت به درون کفش جلوگیری کرده و همچنینی در مقابل سرما نیز مقاوم هستند .‌هنگام خرید این نمونه کفش ها باید به این نکته دقت کنیم که کفش دقیقا سایز پایمان باشد چون اگر بزرگتر باشد بخصوص برای کشاورزان که با گل و لای سرو کار دارند موجب اذیت آنها می شود همچنین باید دقیت کنیم کفی و رویه کفش نیز سالم باشد هنگام خرید از مراکزی با اعتماد خرید کنیم که اگر مشکلی وجود داشت بتوانیم نسبت به تعویض آن اقدام کنیم . این چکمه ها که در سایز و انواع مختلفی هستند به جز استفاده در کشور خودمان ، به کشور های دیگر نیز صادر می شوند و محبوبیت زیادی در میان کشاورزان سایر کشور ها نیز پیدا کرده است .

عوامل موثر بر قیمت چکمه پلاستیکی

عوامل موثر بر قیمت چکمه پلاستیکیقیمت چکمه مردانه بستگی به کیفیت و سایز آن دارد . این چکمه ها از قیمت ارزان در بازار عرضه می شوند تا قیمت های متوسط و بسته به رویه به کار برده شده در این چکمه ها و همچنین نرمی و ملایمت آنها و همچنین کفی استفاده شده در این نمونه کفش ها قیمت متفاوت است ‌. به عنوان مثال برخی چکمه ها کفه صاف دارند و بدون آج هستند این نمونه کار ها باعث لیز خوردن هنگام کار می شوند ولی برخی از این چکمه ها داری کفه هایی با آج هستند که در مقابل لیز خوردن مقاوم هستند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما