مشاوره و سفارش

چکمه :

بیشترین چکمه هایی که در ایران تولید می شود چکه های پلاستیکی مشکی و سفید بوده که بیشترین مصارف این چکمه ها در کشاورزی ، دامداری ، معدن ، صنایع غذایی و …. می باشد .
این چکمه ها به واسطه نوع مصرف باید دارای کیفیت و دوام بالایی باشند و با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده باشند .
به واسطه نوع مصرف این چکمه ها در دو نوع ساق بلند و ساق کوتاه در سایزهای زنانه ( 37تا40) و مردانه (40تا41) تولید می شوند.

دمپایی :

چکمه های پلاستیکی شامل چکمه های تکاوری ، چکمه های زنانه طرح دار و چکمه های بچه گانه می باشد . این چکمه ها بیشتر مصرف فصلی دارند و در طرح های زیبا با رنگ بندی های جذاب تولید می شوند .
ضد آب بودن ، ضد لغزندگی و زیبایی و ظرافت چند خصوصه بارز این چکمه هاست .

لیست محصولات شرکت لیماگام

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی لیماگام با بیش از پنج سال تجربه و کادری مجرب سعی نموده در عرضه چکمه و دمپایی پلاستیکی، یکی از واحد های فعال در استان قم با شد، که با ارائه دادن محصولات خوب و متنوع رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز و بهره گیری از دستگاههای تمام اتوماتیک اقدام به عرضه و فروش انواع چکمه و دمپایی باکیفیت نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را دربازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات باکیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است

مدیر مجموعه لیماگام

مرتضی رنجبر